Hakkımızda

Barkod Tescil Ofisi: Hakkımızda

Barkod Ofisi olarak, 20 yıllık tecrübemiz ile birlikte hakkımızda bir çok övgüye değer başarılara imza attık. Gerçek kişi ve tüzel kişilik adına bir çok alanda tescil işlemi gerçekleştirdik Özellikli gruplarda bulunan ve ticari işletmelerin Marka haline gelmesinde büyük önem taşıyan ürünlerin barkod tescil işlemleri başarıyla tescillenmiştir.

Ürün barkod numarası tescilleri yanı sıra ürünlerin transferlerinde kullanılan koliler için gerekli olan “Koli Barkod Numarası” tescil işlemleri de işletmemiz tarafından yapılmaktadır.

Bu işlemler haricinde kitap, dergi ve gazeteler için gerekli olan “ISSN Dergi ve Gazete Barkod Numarası” alma işlemleri ile birlikte “ISBN Kitap Barkod Numarası” alma işlemlerinde de Barkod Ofisi özenli çalışmalar yürütmektedir. Uluslararası standartları kapsayan özellikli uygulamalarda işletmemiz başarılı tescil işlemleri ile anılmaktadır.

Ayrıca yine patent tescili kadar değerli olan “faydalı model tescil işlemlerini” de başarı ile sürdürmekteyiz.

Tescil işlemlerinde başvuru

Tüm tescil işlemlerinde gerekli belgelerin hazırlanması önemli bir süreçtir. Bir tescil başvurusunda tescil için başvuran kişi ya da tüzel kişilerden istenen belgeler her işlemde değişir.

Takip eden süreçlerde itirazların olabileceği ve bu durumdan kurtulmanın yollarında önemli kriterler bulunmaktadır. Barkod Ofisi bu gibi durumlarda tüm detaylı prosedürlerde etkindir. İşlem usullerinde gerekli yazışmalar itirazlar konusunda tecrübesiyle işlemin başarı ile sonlandırmasına yardımcı olur.

Barkod Numarası Alma
Barkod Ofisi
0506 389 71 05